Co na wydziale piszczy...

Doradztwo kariery!

2017-06-24

Doradztwo kariery!
Zwolniły się 4 miejsca na indywidualne doradztwo kariery:
Wolne godziny: 10:00, 11:00, 12:00. 13:00

KORZYŚCI:
- Dowiesz się czy własna firma jest dla Ciebie
- Dowiesz się jaki zawód będzie dla Ciebie idealny
- Otrzymasz profesjonalną analizę Twoich preferencji zawodowych
- Dla pierwszych 30 osób czeka możliwość otrzymania płatnej umowy o pracę wraz z wdrożeniem na stanowisko przez mentora.

DLA KOGO:
- dla Studentów Politechniki Łódzkiej drugiego stopnia
lub dwóch ostatnich lat I-ego stopnia

MIEJSCE:
Biuro Karier PŁ, Al. Politechniki 3A - sala konferencyjna (I piętro)

ZAPISY:
UWAGA!!! Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązuje limit miejsc!
e-mail: kompetencje@biurokarier.p.lodz.pl

doradztwo kariery prowadzone w ramach:

DORADZTWO KARIERY PROWADZI:
Ewa Worotynska Kos - Doradca zawodowy i Psycholog
Absolwentka Psychologii Społecznej ( RAN), Doradztwa zawodowego i Personalnego (AHE), Pedagogiki ogólnej (WSP), Coachingu zawodowego (Portugalski Uniwersytet Katolicki)
W mojej pracy z ludźmi najważniejsza jest umiejętność zrozumienia tego, do czego zmierzają, jakie jest ich powołanie zawodowe, czego oczekują i czy jest coś, co blokuje ich przed realizowaniem powołania. Specjalizuję się w odkrywaniu potencjału człowieka i zawodach przyszłości.
Pracuję z osobami dorosłymi, studentami i młodzieżą. Zapraszam Cię, jeśli: chcesz świadomie planować swoją karierę, poprawić jakość swojego życia zawodowego, nie wiesz jaki zawód wybrać, tkwisz w poczuciu „ nie mogę”, brakuje ci perspektyw, nie masz na nic czasu, odczuwasz potrzebę zmiany, nie wiesz jaką drogą masz pójść, masz poczucie, że coś cię blokuje przed realizacją celów.
Pracuję w Biurze Karier Politechniki Łódzkiej oraz współpracuję z Poradnią Rodzinną Salomon w Łodzi. Posiadam 17 - letnie doświadczenie zawodowe, pracowałam m.in. dla: Poradnii Pedagogiczno – Psychologicznej w Koluszkach, Wojewódzkiego Urządu Pracy w Łodzi (WUP), Biura Obsługi Inicjatyw Europejskich (BOIE) w Łodzi , Wielkopolskiej Akademii Nauki i Rozwoju w Poznaniu (WANIR), Centrum Kształcenia Biznesu w Pabianicach (CKB), Galicyjskiego Centrum Edukacji w Krakowie, Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego „Effata”.

Nasze wydarezenie na FB: https://www.facebook.com/weeia/inbox/?selected_item_id=1638434232864622