Ankietyzacja

Agenci W2! Nastał czas Waszej ściśle tajnej misji! Dajcie sobie szansę na zdobycie unikalnej wydziałowej bluzy - wypełnijcie misję jak najszybciej! Czas jest ograniczony!

Misję znajdziecie tutaj: TAJNA MISJA

Na czym polega misja?

Licencja na ocenianie - Agenci W2

to kolejna edycja akcji ankietyzacji na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki.
  Jedynym celem ankiet jest doskonalenie procesu kształcenia w ramach ocenianych przedmiotów. Jeśli chcesz, aby Twoje oczekiwania wobec studiów były lepiej realizowane, potraktuj poważnie swój udział w poniższych ankietach, udzielając rzetelnych i przemyślanych odpowiedzi na wszystkie pytania.

  Ankiety są w stu procentach ANONIMOWE.

  Wyniki każdej ankiety będą miały wpływ na ocenę zajęć i konkretnego nauczyciela.


Dlaczego mam wypełniać ankietę o nauczycielu, z którym nie będę miał już zajęć?

  To proste! Każda opinia pomaga w rozwoju nauczyciela, a co za tym idzie - ma bezpośredni wpływ na poziom Uczelni.

  PAMIĘTAJCIE!


  Wartość Waszego dyplomu za 10 lat nie zależy od tego, jak Uczelnia jest postrzegana teraz gdy ją kończycie ale jak będzie postrzegana za te 10 lat.


  To, że nie widać zmian gołym okiem nie oznacza, że nic się nie zmieniło. Większość przedmiotów trwa tylko jeden semestr, i przez to studenci nie mają możliwości zobaczyć jakie zmiany zostały wprowadzone w danym przedmiocie. Oceniając rzetelnie pracę nauczyciela dajecie możliwość polepszenia jakości kształcenia swoim młodszym kolegom i koleżankom, którzy będą realizować oceniane przedmioty zaraz po Was. To samo robią wasi starsi koledzy - wypełniając ankiety pomagają Wam w zdobywaniu wiedzy o nowszych rzeczach w lepszy sposób. Brzmi miło i logicznie, prawda? :)


Jak zdobyć bluzę?


  Wystarczą 4 proste kroki!

 1. Zaloguj się na ankiety.p.lodz.pl/ankiety
 2. Oceń pracę nauczycieli wypełniając wszystkie ankiety
 3. Zarejestruj swoją ankietę w biurze WRS
 4. Wygraj wydziałową bluzę!

 5. Zarejestruj ankietę?

  Tak - dokładnie! Ponieważ ankiety są anonimowe, nie wiemy kto wypełnił ankietę. Aby wziąć udział w losowaniu aż TRZECH wydziałowych bluz koniecznie jest wpisanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu e-mail na listę w biurze Wydziałowej Rady Samorządu ( 1 piętro, przy bufecie ). Spośród wszystkich zarejestrowanych osób wylosujemy trzy osoby, które otrzymają tę unikatową bluzę! Warto? Jasne, że warto!
  AKCJA ANKIETYZACJA TRWA DO POŁOWY MARCA.

  Powodzenia Agenci! ;)