Ankietyzacja

 

Ale po co te ankiety?

Jedynym celem ankiet jest doskonalenie procesu kształcenia w ramach ocenianych przedmiotów. Jeśli chcesz, aby Twoje oczekiwania wobec studiów były lepiej realizowane, potraktuj poważnie swój udział w poniższych ankietach, udzielając rzetelnych i przemyślanych odpowiedzi na wszystkie pytania.

Ankiety są w stu procentach ANONIMOWE.

Wyniki każdej ankiety będą miały wpływ na ocenę zajęć i konkretnego nauczyciela.

 

Dlaczego mam wypełniać ankietę o nauczycielu, z którym nie będę miał już zajęć?

To proste! Każda opinia pomaga w rozwoju nauczyciela, a co za tym idzie - ma bezpośredni wpływ na poziom Uczelni.

 

PAMIĘTAJCIE!


Wartość Waszego dyplomu za 10 lat nie zależy od tego, jak Uczelnia jest postrzegana teraz gdy ją kończycie ale jak będzie postrzegana za te 10 lat.

To, że nie widać zmian gołym okiem nie oznacza, że nic się nie zmieniło. Większość przedmiotów trwa tylko jeden semestr, i przez to studenci nie mają możliwości zobaczyć jakie zmiany zostały wprowadzone w danym przedmiocie. Oceniając rzetelnie pracę nauczyciela dajecie możliwość polepszenia jakości kształcenia swoim młodszym kolegom i koleżankom, którzy będą realizować oceniane przedmioty zaraz po Was. To samo robią wasi starsi koledzy - wypełniając ankiety pomagają Wam w zdobywaniu wiedzy o nowszych rzeczach w lepszy sposób. Brzmi miło i logicznie, prawda? :)    
 

Jak wziąć udział w losowaniu nagród?

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy wysłać w poniższym formularzu zrzut ekranu ze strony ankiety.p.lodz.pl/ankiety z wypełnionymi aktualnymi ankietami z semestru zima 2017/2018 do dnia 24 marca 2018. Ze wszystkich zgłoszeń wylosujemy aż 10 osób!, które staną się posiadaczami wydziałowych nagród! Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez w drodze losowania w dniu 25 marca 2018 oraz poinformowani drogą mailową. 

Do zdobycia wartościowe wydziałowe nagrody m.in. bluzy wydziałowe, koszulki wydziałowe czy kubki!