WEEIA hoodies

Zamów bluzę Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ!

Są to prawdopodobnie najmodniejsze bluzy na całej Politechnice. Projekt ten co roku przyciąga wielu chętnych i głodnych mody wejkowiczów. Bluza gwarantuje +30 do ocieplania, +50 do poczucia przynależności do wydziału oraz +35 punktów trendu.

 1. BLUZA
 2. Oferowana przez nas bluza to - hoodie - bluza w kolorze czarnym z kapturem (cena 99,00 zł) Na każdej bluzie znajdzie się starannie wyhaftowana kultowa żarówka - symbol naszego wydziału. Wizualizacja bluzy powyżej.
 3. PRZYMIARKI
 4. Aby nie zamówić złego rozmiaru umożliwiliśmy Wam przymierzenie rozmiaru bluzy przed zamówieniem. Osoby chętne do przymiarek zachęcamy do przyjścia do biura WRS WEEIA w godzinach dyżurów, które znajdziecie na stronie http://eeia.samorzad.p.lodz.pl/
 5. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
 6. Zamówienia będą mogły być dokonywane za pośrednictwem sklepu internetowego: https://www.rascalstore.com/kangurka-pl-weeia,3,52717,52768

  UWAGA! Zamówienia trwają tylko przez DWA TYGODNIE!

  Zamówienia można zamawiać od 1 stycznia do 14 stycznia do godz 23:59.

  UWAGA! W związku z dużą ilością zainteresowanych i zapowiadanym ochłodzeniem przedłużamy sprzedaż naszych elektrycznych bluz do 21 stycznia!
  To ostatnia szansa!

 7. WYKONANIE
 8. Uszyta w Polsce, z wytrzymałego i miłego w dotyku materiału o gramaturze 280g/m2. Składa się on w 10% z poliestru oraz w 90% z bawełny. Nadaje im to miękkość oraz odporność na rozciąganie/kurczenie się podczas prania. Bluzy kangurka posiada haftowane duże logo, koloru białego na środku bluzy oraz logo Wydziału na plecach.
 9. WYKONAWCA
 10. Bluzy zostaną wyprodukowane przez firmę Rascal Industry, która posiada szerokie doświadczenie w zakresie wykonywania bluz uczelnianych na arenie ogólnopolskiej.
 11. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA I ODBIÓR BLUZ
 12. Realizacja zamówienia bluz nastąpi w terminie 4 tygodni od momentu zakończenia zbierania zamówień. Bluzy będzie można odebrać w biurze WRS WEEIA. O wszystkich etapach będziemy Was informować na bieżąco.