WEEIA hoodiesBluzy wydziałowe są gotowe do odbioru!

Zamówione bluzy będzie można odebrać od poniedziałku 11 marca w biurze WRS WEEIA w godzinach dyżurów.
Dodatkowo we wtorek 12 marca 2019 podczas godziny organizacyjnej będziecie mogli odebrać bluzy i zgarnąć pewien upominek;Jaki i dlaczego? Tego dowiecie się już we wtorek o 12:15 na korytarzach wydziału! 


 
Są to prawdopodobnie najmodniejsze bluzy na całej Politechnice. Projekt ten co roku przyciąga wielu chętnych i głodnych mody wejkowiczów. Bluza gwarantuje +30 do ocieplania, +50 do poczucia przynależności do wydziału oraz +35 punktów trendu.


   

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI: 

1. BLUZA 
Oferowana przez nas bluza to 
- hoodie - bluza w kolorze czarnym z kapturem (cena 99,00 zł)

Na każdej bluzie znajdzie się starannie wyhaftowana kultowa żarówka - symbol naszego wydziału. Wizualizacja bluzy w poście w wydarzeniu.

2. PRZYMIARKI 
Aby nie zamówić złego rozmiaru umożliwiliśmy Wam przymierzenie rozmiaru bluzy przed zamówieniem. Osoby chętne do przymiarek zachęcamy do przyjścia do biura WRS WEEIA w godzinach dyżurów, które znajdziecie na stronie 
http://eeia.samorzad.p.lodz.pl/

3. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ 
Zamówienia będą mogły być dokonywane za pośrednictwem sklepu internetowego 
Więcej informacji pod tym linkiem:

http://eeia.samorzad.p.lodz.pl/bluzy
natomiast zamówienie można składać pod adresem:
https://www.rascalstore.com/kangurka-pl-weeia,3,52717,52768


UWAGA 
Zamówienia trwają tylko przez DWA TYGODNIE! 
Zamówienia można zamawiać od 1 stycznia do 14 stycznia do godz 23:59.

W związku z dużą ilością zainteresowanych i zapowiadanym ochłodzeniem przedłużamy sprzedaż naszych elektrycznych bluz do 21 stycznia!


4. WYKONANIE 
Uszyta w Polsce, z wytrzymałego i miłego w dotyku materiału o gramaturze 280g/m2. Składa się on w 10% z poliestru oraz w 90% z bawełny. Nadaje im to miękkość oraz odporność na rozciąganie/kurczenie się podczas prania.

Bluzy kangurka posiada haftowane duże logo, koloru białego na środku bluzy oraz logo Wydziału na plecach.

5. WYKONAWCA 
Bluzy zostaną wyprodukowane przez firmę Rascal Industry, która posiada szerokie doświadczenie w zakresie wykonywania bluz uczelnianych na arenie ogólnopolskiej. 

6. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA I ODBIÓR BLUZ 
Realizacja zamówienia bluz nastąpi w terminie 4 tygodni od momentu zakończenia zbierania zamówień. Bluzy będzie można odebrać w biurze WRS WEEIA.