Akcja Integracja

Cześć!

Cieszymy się, że rozpoczynasz najlepszy okres w Twoim życiu czyli studia na jedynym, niepowtarzalnym Wydziale Elektrotechniki Elektroniki Informatyki i Automatyki :)
 

Każdy z nas pamięta, że początki nie należą do najłatwiejszych. Z tego powodu, przed oficjalnym rozpoczęciem roku akademickiego, przygotowaliśmy specjalnie dla Was wydarzenie. Jest nim Akcja Integracja, która ma miejsce dzień przed immatrykulacją czyli 25 września 2017. W tym miejscu znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego spotkania. Zabierzcie ze sobą tylko świetne humory i otwarte umysły.

Podczas tego wydarzenia przeprowadzimy dla Ciebie pasjonujące szkolenia, zorganizujemy nietypowe zabawy i konkursy. W trakcie oprowadzania po uczelni przewidujemy przerwę na obiad w restauracji Serenissima - posiłek na koszt uczestnika. A po części oficjalnej widzimy się w kręgielni Król Kul na darmowej zabawie oraz wspaniałej integracji. Natomiast wieczorem spotykamy się wszyscy razem w studenckim klubie “COTTON”, gdzie czekać na Was będzie masa atrakcji i gier integracyjnych!

Zapisy

Jedynym warunkiem wzięcia udziału jest zapisanie się w formularzu, który znajdziecie na stronie.

Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage’a, na którym znajdziecie wiele przydatnych informacji nie tylko o tym wydarzeniu; ale każdym które będzie organizowane na uczelni, oraz do wzięcia udziału w wydarzeniu na facebooku.
Kiedy? 25 września
START: 10:00
Miejsce: Aula E1 w głównym budynku WEEIA (A10, Stefanowskiego 18/22)

Harmonogram

10:00 Rozpoczęcie Akcji Integracji z Dziekanem Wydziału EEIA
10:30 Czym jest WRS i SKN
12:00 Szkolenie z Zarządzania czasem przeprowadzone przez firmę Ericsson
13:00 Oprowadzanie po Kampusie – cz. 1
14:00 Obiad w restauracji Serenissima
14:30 Oprowadzanie po Kampusie – cz. 2
16:00 Integracja w Kręgielni Król Kul
18:00 Integracja w pubie Cotton

Wydarzenie jest organizowane pod patronatem programu "Młodzi w Łodzi".